S.S.S.

Sizin için cevapladığımız bazı sorulara göz atınız.

S.S.S.

Sizin için cevaplanan bazı sorulara göz atın.

Sipariş & İade

Sipariş vermek için üye olmam şart mı ?

Hayır, sitemizde üye kaydı açmanıza gerek kalmadan iletişim bilgilerinizi bir kereye mahsus girerek sipariş verebilirsiniz. Ancak tekrar alımlarınız için üyelik gerçekleştirmeniz önerilmektedir.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişinizi verdikten sonra ilk 2 saat içerisinde iletişim numaralarımızdan bizi arayarak koşulsuz iptal edebilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim ?

Siparişizden sonra mail adresinize gönderilecek olan Sipariş Takip Numarası ile Sipariş Takibi sayfamıza girerek siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Kargo Süreci

Kargo Süreci Nasıl İşliyor ?

Sipariş ettiğiniz ürünler tam korunaklı hale getirilip Türkiye’nin önde gelen kargo şirketleri ile adresinize teslim edilmektedir. Bazı bölgeler için daha hızlı ulaşım ve kargonun güvenliği açısından bölgesel kargo şirketleri ile de çalışmaktayız.

Kargomu Almam Kaç Gün Sürer ?

Gün içerisinde saat 12:00’ye kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Siparişten sonra ürünün ulaşım süresi 1-4 gün arası sürmektedir.

Ödeme Hakkında

Hangi Ödeme Yöntemleri Geçerli?

Tüm kredi kartları ile siparişinizi verebileceğiniz gibi havale/eft yöntemi ile de ödeme yapabilirsiniz.

Kart Bilgilerim Güvende mi?

Kart bilgileriniz tarafımızca kaydedilmemektedir. 3D Secure sistemi sayesinde bankanızdan gelecek SMS şifresi ile alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Böylelikle siparişinizin tutarı ile bankadan gelen iletide yazan tutarı karşılaştırıp onayınızı verebilirsiniz. Ayrıca sitemiz 256-Bit Secure SSL ile korunmaktadır.