TESLİMAT ve İADE KOŞULLARI

TESLİMAT

 

Pure Concept Sanal Mağazasından satın aldığınız ürünler, satın alımınızdan itibaren en geç 3 (üç) iş günü içerisinde özel kasalama yapılarak sizlere ulaştırılması için kargoya teslim edilir.

Kargonuz size ulaştığında, özellikle vitrifiye ürün satın aldıysanız mutlaka kargo görevlisinin yanında kasayı açarak kontrolünü sağlayınız.

Kırık veya eksik gördüğünüz ürünü teslim almayınız. Kargo taşıması sırasında zarara uğramış ürünler için kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ürün iade alınamamaktadır.

KARGO ÜCRETLENDİRMESİ

Sanal mağazamızdan satın aldığınız ürünler Türkiye içi gönderimde ÜCRETSİZ’dir.

Yurt dışı siparişleriniz için satış temsilcilerimiz ile görüşerek gümrük ve ulaştırma masrafları hakkında bilgi alınız.

SÜPER HIZLI TESLİMAT

Sanal mağazamızdan saat 12:00’den önce satın aldığınız ürünler için satın alma aşamasında SÜPER HIZLI TESLİMAT seçeneğini seçmeniz durumunda, özel araç ile aynı gün kapınıza teslimat yapıyoruz.

Bu hizmet ücretlendirmeye tabiidir.
Bu hizmetimiz şu an için sadece İstanbul ili sınırlarında geçerlidir.

CAYMA (İADE) HAKKI

pureconcept.com.tr iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.

Sitemizde T.C.Sağlık Bakanlığı’nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği’ne göre değişim yapabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği’ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iadesi yapılamaz.

Sözleşme konusu ürün ve ürünlerin, kendinize veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (14) gün içerisinde cayma hakkına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Cayma hakkınızı kullanabilmeniz için üründe ayıp ve kusur olduğunu fotoğraflarla bizlere iletmeniz gerekmektedir. Whatsapp numarası (0541 601 34 06)

Cayma hakkının kullanılması için 14 gün içerisinde [email protected] email adresine veya 0(216) 398 47 64 telefon numarasına bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

Ürünün ilgili Tüketici Hakları maddesi hükümleri çerçevesinde “kullanılmamış” olması gerekmektedir.Kullanılmış ürünler iade alınamamaktadır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.